Bogucice Katowice historia fakty zdjęcia

Jakie zasady obowiązują na portalu bogucice.info?

Zasady poprawnego użytkowania portalu zostały zamieszczone w regulaminie.

Jak dodać artykuł?

Aby dodać artykuł należy nawiązać kontakt z redakcją portalu za pomocą formularza kontaktowego. W tym celu należy kliknąć na odsyłacz "kontakt", wybrać "przejdźcie do kreowania wiadomości", a później wybrać opcję "Sprawa dotyczy kwestii nie związanej bezpośrednio z obsługą portalu" i kliknąć dalej. W formularzu kontaktowym należy wypełnić każdą pozycję i kliknąć "chcę to wysłać". Po otrzymaniu wiadomości, redakcja niezwłocznie skontaktuje się z nadawcą i ustali warunki oraz możliwość przekazania treści artykułu.

Jak dodać firmę i założyć profil?

W celu dodania firmy do spisu należy kliknąć na "Aby dodać wpis kliknij na ten link", znajdujący się w każdej zakładce spisu firm i wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu go, na podany e-mail przyjdzie informacja zwrotna z prośbą o potwierdzenie danych. Taką samą wiadomość otrzyma redakcja portalu i niezwłocznie skontaktuje się z autorem wiadomości. Redakcja zastrzega sobie prawo automatycznego wysłania oferty handlowej na płatny profil. W przypadku zamieszczenia treści niezgodnych z regulamin redakcja zastrzega sobie prawo odrzucenia wpisu.

Jak dodać reklamę?

Aby dodać reklamę należy nawiązać kontakt z redakcją portalu za pomocą formularza kontaktowego. W tym celu należy kliknąć na odsyłacz "kontakt", wybrać "przejdźcie do kreowania wiadomości", a później wybrać opcję "Sprawa dotyczy kwestii nie związanej bezpośrednio z obsługą portalu" i kliknąć dalej. W formularzu kontaktowym należy wypełnić każdą pozycję i kliknąć "chcę to wysłać". Po otrzymaniu wiadomości, redakcja niezwłocznie skontaktuje się z nadawcą i ustali warunki oraz możliwość przekazania treści reklamy.

W portalu są już moje dane, jak mogę je edytować?

Należy skontaktować się z redakcją portalu i podać informacje na temat zmiany danych.

Jak dodać ogłoszenie?

W celu dodania ogłoszenia należy wejść w zakładkę ogłoszenia i wypełnić formularz znajdujący się pod odsyłaczem "Aby dodać bezpłatnie ogłoszenie kliknij tutaj!". W trakcie wypełniania formularza należy zaznaczyć czy artykuł ma być płatny czy nie. W przypadku wybrania opcji płatnych, treść ogłoszenia zostanie potwierdzona przez redakcję dopiero po opłaceniu faktury proforma, przygotowanej i wysłanej na podany e-mail kontaktowy. Ogłoszenia wyświetlane są w kolejności ich dodania, natomiast opcje płatne umożliwiają podlinkowanie strony oferenta oraz możliwość wydłużenia czasu ekspozycji.

Czy portal bogucice.info jest moderowany?

Tak. Nie publikujemy treści nieobyczajnych, wulgarnych lub obraźliwych, jednak zachowujemy wolność słowa, tzn. można umieszczać tematy kontrowersyjne czy bulwersujące, ale podając swoje dane osobowe (do wiadomości redakcji lub publicznie).

Czy portal bogucice.info jest bezpłatny?

Tak. Wszystkie dostępne dla użytkownika funkcje są bezpłatne.

Ta witryna używa plików cookie, a pozostając na niej akceptujesz nasz regulamin i politykę dotyczącą plików cookie oraz zasady naszych partnerów.


Napisz do redakcji Bogucice
zespół wokalno instrumentalny avista trio katowice bogucice oprawa śluby muzyka Rodzinny Salon Fryzjerski Henryk Nowok Mysłowice Katowicka 7